top of page

Ubytujte se jako velkostatkáři

Rezidence Chmelná je k dispozici pouze jako celý objekt, kdy kromě pěti rozlehlých apartmánů máte k dispozici také přilehlé terasy s výhledem do přírody, romantické nádvoří nebo velký bazén. Všechny vnitřní prostory jsou vybaveny vysoce komfortním nábytkem a stylovými doplňky, odkazujícími na dávnou historii i šlechtické pohodlí, které ocení i nejnáročnější hosté. Za okny romantické rezidence se ukrývá 25 lůžek. Díky fantastické atmosféře a klidu se budete cítit jako v opravdové pohádce.

8 osob

2 ložnice, obývací pokoj, kuchyně (lednice, myčka, sporák + el. trouba), koupelna (vana + sprchový kout), WC, vlastní terasa.

img_3790_optimized.jpg
img_3776_optimized.jpg
3 osoby

vlastní koupelna (vana+sprchový kout), vestavné skříne, King size postel, propojeno se společnou velkou kuchyní

3 osoby

vlastní koupelna, WC, propojeno se společnou velkou kuchyní. Krásně vybavený, vestavné skříně. 

2+2 osoby

koupelna, (sprchový kout), WC , kuchyně, dřez, nádobí, toustovač, vařič. Tento apartmán disponuje vlastní terasou.

img_3823_optimized.jpg
img_3786_optimized.jpg
8 osob

2 ložnice, obývací pokoj, koupelna (sprchový kout), litinová kamna, kuchyně, sporák, trouba, myčka, lednice. Jídelna se stolem pro 10 osob. Velmi prostorný apartmán s velkým obývacím pokojem, kuchyní a druhým patrem ve kterém jsou umístěny ložnice.

img_3806_optimized.jpg

Rezidentská místnost a obývací pokoj slouží jako společenské místnosti pro všechny hosty, součástí je velká knihovna, domácí kino, velký krb a romaniku podtrhují velké svícny a lustry.

img_3758_optimized.jpg
bottom of page